Nasi goście2

022455
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W poprzednim tygodniu
W tym miesiącu
W poprzednim miesiącu
Wszyscy goście
68
60
325
21729
1789
1214
22455

Twoje IP: 34.201.9.19
2020-10-31 18:00

Sprawozdanie z zawodów wędkarskich w dniu 25.05.2019r.

dla szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz szkół ponadgimnazjalnych



W dniu 25 maja 2019 roku nad Małym Jeziorem w Żninie odbyły się zawody wędkarskie zorganizowane przez Związek Wędkarski „PAŁUCZANIN” w Żninie. Zawody finansowo sponsorowane były przez Starostwo Powiatowe w Żninie. Pozostali sponsorzy to: Pepsi Cola, Frigo, Brico Marsze w Żninie oraz Fundację „Jaxon” z Poznania.
W zawodach udział wzięły drużyny reprezentujące:
1. Szkołę Podstawową nr 5 w Żninie – opiekun Płociński Tomasz
- Świtalski Bartosz
- Kołodziejczyk Krzysztof
- Zawada Kacper
- Płocińska Oliwia
- Słotkowski Mateusz
- Słotkowski Bartosz
- Brzeziński Kamil
- Urbanowski Radosław
- Kruszelnicki Kacper


2. Niepubliczną Szkołę Podstawową w Bożejewicach – opiekun Drzewiecki Maciej
    - Dereziński Kacper
    - Kruczyński Jan
     - Komorowski Gabriel


3. Niepubliczną Szkołę Podstawową w Brzyskorzystwi – opiekun Antkowiak Jacek
    - Wiśniewski Dawid
    - Dereziński Łukasz


4. Zespół Szkół Specjalnych w Żninie – opiekun Koziełek Grzegorz
    - Gąsiorowski Rafał
    - Wawrzyniak Bartosz
    - Dolaciński Bartłomiej


5. Szkołę Podstawową nr 5 w Żninie – Gimnazjum – opiekun Płociński Tomasz
    - Nowakowski Michał
    - Golan Robert
    - Ciesielski Wiktor


6. Niepubliczną Szkołę Podstawową w Bożejewicach – Gimnazjum – opiekun Drzewiecki Maciej
    - Komorowski Jakub
    - Janas Jacek
    - Wyszymierski Kajetan


7. Zespół Szkól Ponadgimnazjalnych w Żninie – opiekun Domowicz Jan
    - Bryś Gracjan
    - Małecki Miłosz
    - Pacholski Tymoteusz
    - Nowakowski Robert
    - Pawlicki Albert
    - Kausa Krzysztof


8. I Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich w Żninie – opiekun Stręk Hubert
    - Kurek Przemysław
    - Brzykcy Marcin
    - Walczak Patrycja


Ogółem udział wzięło w zawodach 32 uczestników oraz 6 opiekunów.

 

WYNIKI DRUŻYNOWE


W kategorii Szkół Podstawowych:


I miejsce Szkoła Podstawowa nr 5 w Żninie – 3240 punktów ( 3,24 kg)
II miejsce Zespół Szkół Specjalnych w Żninie – 2410 punktów (2,41kg)
III miejsce Szkoła Podstawowa nr 5 w Żninie II drużyna – 2380 punktów (2,38kg)
IV miejsce Szkoła Podstawowa w Żninie III drużyna – 680 punktów (0,68 kg)
V miejsce Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Brzyskorzystwi – 540 punktów (0,54 kg)
VI miejsce Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Bożejewicach – 380 punktów (0,34 kg)
            

W kategorii Szkół Gimnazjalnych:


I miejsce Szkoła Podstawowa nr 5 – Gimnazjum – 6980 punktów (6,98 kg)
II miejsce Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Bożejewicach – Gimnazjum – 3010 punktów (3,01kg)
              

W kategorii Szkół Ponadgimnazjalnych:


I miejsce Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żninie – 11170 punktów (11,17kg)
II miejsce I Liceum Ogólnokształcące w Żninie – 3080 (3,08kg)
III miejsce Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żninie II drużyna – 2230 punktów (2,23kg)

 

Wyniki indywidualne zawodów:


W kategorii Szkół Podstawowych:


I miejsce Kołodziejczyk Krzysztof – 1640 punktów (1,64kg)
II miejsce Zawada Kacper – 1600 punktów (1,6kg)
III miejsce Płocińska Oliwia – 1530 punktów (1,53kg)
IV miejsce Wawrzyniak Bartosz – 1310 punktów (1,31kg)
V miejsce Dolaciński Bartłomiej – 730 punktów (0,73kg)
VI miejsce Słotkowski Mateusz – 640 punktów (064kg)
VII miejsce Gąsiorowski Rafał – 370 punktów (0,37kg)
VIII miejsce Dereziński Łukasz – 320 punktów (0,32kg)
IX miejsce Kruszelnicki Kacper – 280 punktów (0,28kg)
X miejsce Brzeziński Karol – 260 punktów (0,26kg)
XI miejsce Dereziński Kacper – 250 punktów (0,25kg)
XII miejsce Wiśniewski Dawid – 220 punktów (0,22kg)
XIII miejsce Słotkowski Bartosz – 210 punktów (0,21kg)
XIV miejsce Urbanowski Radosław – 140 punktów (0,14kg)
XV miejsce Kruczyński Jan – 130 punktów (0,13kg)
XVI miejsce Świtalski Bartosz – 0 punktów
XVII miejsce Komorowski Gabriel 0 punktów

 


W kategorii Szkół Gimnazjalnych:


I miejsce Nowakowski Michał – 4830 punktów (4,83kg)
II miejsce Golan Robert – 1590 punktów (1,59kg)
III miejsce Komorowski Jakub – 1250 punktów (1,25kg)
IV miejsce Wyszymierski Kajetan – 1180 punktów (1,18kg)
V miejsce Janas Jacek – 580 punktów (0,58kg)
Vi miejsce Ciesielski Wiktor – 560 punktów (0,56kg)
                          

 

W kategorii Szkół Ponadgimnazjalnych:


I miejsce Małecki Miłosz – 5150 punktów ( 5,15kg)
II miejsce Pacholski Tymoteusz – 4140 punktów (4,14kg)
III miejsce Walczak Patrycja – 2120 punktów (2,12kg)
IV miejsce Bryś Gracjan – 1880 punktów (1,88kg)
V miejsce Pawlicki Albert – 1870 punktów (1,87kg)
VI miejsce Brzykcy Marcin – 960 punktów (0,96kg)
VII miejsce Nowakowski Robert – 360 punktów (0,36kg)
VIII miejsce Kurek Przemysław – 0 punktów
IX miejsce Kausa Krzysztof – 0 punktów


Ogółem złowiono 36,06 kg ryb głównie leszcze, krąpie, wzdręgi linki, karpiki, karasie.
Złowione ryby po zważeniu wypuszczono do wody. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody.
Sędziom głównym zawodów był honorowy prezes Związku Wędkarskiego „Pałuczanin” w Żninie kol. Burchardt Witold przy pomocy skarbnika związku kol. Włodzimierza Dolacińskiego, który pełnił w tym dniu funkcję sekretarza zawodów wędkarskich.
Sędziami liniowymi i zawody zabezpieczali pod względem technicznym byli koledzy:
prezes Związku Wędkarskiego „Pałuczanin” w Żninie Kruzel Ireneusz, Kałużny Zenon, Witkowski Ryszard, Jaworski Józef, Kruzel Tadeusz, Meller Zbigniew, Prussak Piotr, Hutman Stanisław.


Po zakończeniu zawodów wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni na wspólny posiłek, który przygotowała pani Marlena Zabłocka z Gogółkowa.