Ułatwienia dostępu

Back to Top

Spotkanie wigilijne Szkółki wędkarskiej
"Młode szczupaki"

 

W piątek 15.12.2023 roku po raz kolejny dzięki uprzejmości Dyrektora Żnińskiego Domu Kultury pana Artura Krajewskiego w sali ŻDK odbyło się wigilijne spotkanie członków szkółki wędkarskiej. W pierwszej części prezes Związku Wędkarskiego „ Pałuczanin” Adrian Rosół opowiedział o przebiegu prac komisji, która oceniała prace i wyłoniła zwycięzcę i podziękował wszystkim, którzy uczestniczyli w konkursie o nazwę szkółki wędkarskiej.
Wygrała praca Emilki Jankowskiej i tym samym szkółka będzie miała nazwę Młode Szczupaki. Zwyciężczyni otrzymała statuetkę i dyplom. Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy.
W drugiej części odwiedził nas gwiazdor w nietypowym ubraniu. Każdy uczestnik szkółki otrzymał od niego paczkę z upominkami i słodyczami.
Miłym zaskoczeniem dla nas była wizyta Burmistrza Żnina pana Roberta Luchowskiego oraz dyrektora Wydziału kultury, sportu, turystyki i promocji gminy pana Dawida Kolasy. Burmistrz złożył wszystkim życzenia świąteczne i rozdał kalendarze ze swoim autografem.
Na koniec spotkania wigilijnego zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie.

 

logo